Kurs przez internet Profesjonalny tarocista Zapraszamy w kwietniu 2024


Warsztaty astrologii i tarota


Różnorodna tematyka. Interaktywne warsztaty online. Poziom dla początkujących i zaawansowanych. Wysyłamy nagranie i materiały, na które można się zapisać. Poszerz swoją wiedzę o astrologii.

Warsztaty zaplanowane na zimę i wiosnę 2024 roku

Zajęcia przez internet

Napisz do nas mail, a wyślemy ci link do strony, gdzie odbywają się wykłady. Nie musisz niczego instalować, aby brać udział w zajęciach online.Wystarczy wejść w otrzymany link, wpisać swoje imię oraz e-mail i zostaniesz przekierowany automatycznie na stronę wydarzenia.

W wykładach możesz uczestniczyć na żywo, a także zapisać się na nagranie, jeśli nie możesz być obecny osobiście. W cenę kursów i warsztatów wliczony jest koszt nagrania.

Nadajemy w jak najlepszej jakości dźwięku i obrazu. Jednak jakość odbieranej transmisji zależy także od szybkości łącza uczestnika transmisji.

Uczestnik zajęć musi mieć:

  1. sprawny komputer/tablet/telefon z dostępem do Internetu,
  2. konto e-mail do korespondencji.

Miłosława Krogulska

Miłosława Krogulska ma Słońce i Księżyc w Bliźniętach oraz ascendent w znaku Skorpiona. Jest astrologiem, dziennikarką oraz nauczycielem astrologii i tarota.

Izabela Podlaska-Konkel

Izabela Podlaska-Konkel ma Słońce w znaku Skorpiona, Księżyc w Wadze i ascendent w Bliźniętach. Specjalizuje się w astrologii partnerskiej, biznesowej i elekcyjnej. Prowadzi blog pod adresem izabelapodlaska.pl

Zapraszamy na nasze profile: