Warszawska Szkoła Astrologii
Do³¹cz do nas na Facebooku

O Warszawskiej Szkole Astrologii

W 1999 roku założyłyśmy Warszawską Szkołę Astrologii, ponieważ lubimy uczyć i dzielić się naszym doświadczeniem z tymi, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z astrologią oraz z tymi, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę oraz zdobyć praktykę. Astrologii najlepiej jest uczyć się w grupie. Dzięki wymianie doświadczeń i wspólnej interpretacji horoskopu nauka szybciej wchodzi do głowy.

Prowadzimy kursy na różnym poziomie zaawansowania. Mamy duże doświadczenie w uczeniu astrologii i prowadzeniu zajęć. Uczymy technik, które same stosujemy w praktyce. Oferujemy kursy stacjonarne w Warszawie oraz przez internet, jak również lekcje indywidualne.

Serdecznie zapraszamy!

Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel

Miłosława Krogulska jest astrologiem, dziennikarką oraz nauczycielem astrologii i tarota. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego i brytyjskiego The Astrology Association of Great Britain. Razem z Izabelą Podlaską prowadzi strony Astroportal.pl oraz Czary.pl, a także jest współwydawcą kwartalników: "Astrologia Profesjonalna" oraz "Tarocista". Mieszka w Warszawie.

Izabela Podlaska-Konkel jest profesjonalnym astrologiem od 1999 roku. Specjalizuje się w astrologii partnerskiej, biznesowej i elekcyjnej. Prowadzi z Miłosławą Krogulską Warszawską Szkołę Astrologii oraz strony Astroportal.pl i Czary.pl. Redaktor naczelna kwartalnika "Astrologia Profesjonalna", współwydawca kwartalnika "Tarocista" i przedstawiciel Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego. Należy do międzynarodowych organizacji astrologicznych: AAGB, ISAR, NCGR, ALL. Mieszka w Warszawie. Prowadzi stronę i bloga pod adresem www.izabelapodlaska.pl

Internetowy kurs astrologii dla początkujących

Dane kontaktowe szkoły

Warszawska Szkoła Astrologii
ul. Pruszkowska 29/259
02-119 Warszawa

Telefony:
0-600-218-488
0-600-218-588